Dlaczego VIP?

Zastanawiają się Państwo, dlaczego z szeregu wielu firm ochroniarskich powinni wybrać Państwo właśnie Biuro Ochrony VIP? Odpowiedź jest bardzo prosta.

Moje doświadczenie jest gwarancją Państwa spokoju.

Moim głównym atutem, który sprawia że gwarantuję odpowiednią jakość jest to, że wieloletnią praktykę łączę z umiejętnością przekazania pracownikom swojej wiedzy, sam ich szkolę i wymagam tyle co od siebie.

Jestem osobą której nie jest obca rywalizacja wyniesiona z uprawiania sportów, ale potrafię być również członkiem zespołu, skutecznie go prowadzić, efektywnie zarządzać ludźmi.

Dziesięć lat doświadczeń z pracy w korporacji pozwala mi dziś kierować do Państwa ofertę elastyczną, konkurencyjną i nie obciążoną zbędnymi kosztami. Rynek ochrony w Polsce został zdominowany przez koncerny, w których obroty niekoniecznie podążają za jakością, przeciętny  klient jest traktowany przedmiotowo, a proces decyzyjny przeciąga się w nieskończoność. Nasza oferta to realia, nie powołujemy się czyjeś doświadczenie, tu pracują konkretni ludzie. Nie stosujemy socjotechnik ani sztuczek PR-owych. Realne koszty, szybka decyzja i realizacja, pełna odpowiedzialność.

W swojej karierze opracowałem i uzgodniłem ok. 40 planów ochrony takich instytucji jak banki, zakłady produkcyjne, urzędy  itp., niezliczoną ilość instrukcji, procedur dotyczących ochrony mienia jak i osób.

Po zakończeniu służby w 6 PBPD prawie całe dorosłe życie zajmuję się zawodowym świadczeniem usług ochrony osób i mienia. Przez ponad dwie dekady pracuję z bronią i w tym czasie przeszedłem  wszystkie szczeble kariery. Osobiście wykonywałem fizycznie każdy rodzaj zlecenia, począwszy od ochrony obiektu a kończąc na ochronie osobistej – moimi klientami byli biznesmeni, politycy, gwiazdy estrady i sportu.

Członkostwo w organizacjach skupiających osoby zajmujące się ochroną osobistą takich jak International Bodyguard Association i Stowarzyszenie Polskich Bodyguardów pozwalają mi być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży. Oprócz tego stale się dokształcam i trenuję. Posiadam uprawnienia instruktora strzelectwa obronnego i bojowego, a także liczne certyfikaty z przebytych kursów negocjacji.

Jestem czynnym sportowcem, utrzymuję sprawność fizyczną na wysokim poziomie i tego wymagam od współpracowników. Skaczę ze spadochronem, a na co dzień trenuję zawodników w klubie bokserskim. W wolnych chwilach poluję.

Czujesz się zagrożony? Boisz się o najbliższych, interesy? Dobrze trafiłeś !

Zadzwoń. Nie zostawimy cię bez pomocy

Krzysztof Kozubek

vipbo