Kopułowa kamera IR 2 MPIX Powiększ do pełnego rozmiaru

IPD-2030-ISD-2812

  • Rozdzielczość: 2 MPix
  • Ogniskowa: 3,3 - 12 mm IR
  • Zasięg IR: 25 m
  • Dodatkowe funkcje: ICR, PoE

Więcej szczegółów

1 413,27 zł brutto

IPD-2030-ISD-2812

» Dodaj do listy życzeń

Opis


IPD-2030-ISD-2812 to kopułowa kamera IP 2 MPIX, o wysokich parametrach zamknięta w trwałej, wytrzymałej, estetycznej i jednocześnie nowoczesnej obudowie. Dzięki temu znajduje ona zastosowanie we wszelkich obiektach, gdzie wysoka jakość monitoringu powinna iść w parze z wymogami estetycznymi i wysoką wytrzymałością. Dodatkowym atutem tej kamery jest oświetlacz. Pierścień oświetlacza składa się z 15 diod High Power Super Flux LED 850 trzeciej generacji.

Co więcej, dzięki zastosowaniu protokołu RTSP, mamy możliwość udostępnienia poprzez internet obrazu dla wielu użytkowników jednocześnie. 

Wydajny procesor ARM926EJ-S zapewnia błyskawiczne działanie całego interfejsu.

 

  

Rozdzielczość


Połączenie przetwornika Sony Exmor o rozdzielczośc 2 Mpix 1080p 1920x1080 pikseli ze zmiennoogniskowym obiektywem 3.3-12 mm, zapewnia doskonałą jakość obrazu nawet w trudnych warunkach i zapewnia dostęp do rozbudowanych ustawień parametrów obrazu oraz wykorzystuje funkcję D-WDR.

 

Próbkę nagrania z kamery znajdziesz w zakładce Dodatki video.

 

Obiektyw


Zastosowany w kamerze IPD-2030-ISD-2812 zmiennoogniskowy obiektyw 3,3-12 mm, pozwala na skuteczną obserwację szerokiego kadru.Doskonale sprawdza się w obserwacji na zewnątrz, jaki i wewnątrz budynków. 

 

/kalkulatory kątów i pola widzenia znajdziesz tutaj/

 

Oświetlacz


Oświetlacz podczerwieni IR o maksymalnym efektywnym zasięgu 25 metrów gwarantuje poprawną pracę kamery, nawet przy całkowitym zaciemnieniu kadru. Dzięki zastosowaniu w naszej kamerze przetwornika Sony Exmor zyskujemy podwyższona czułość obrazu.

 

 

Dodatkowo, użycie w piętnastodiodowym oświetlaczu dwóch różnych typów diod trzeciej generacji, powoduje że kadr jest dobrze doświetlony, zapewniając wysoką jakość obrazu nawet w warunkach nocnych, a także większą ilość szczegółów w obserwowanym kadrze.

 

 

Obudowa


Nowoczesna, niezwykle trwała, wandalodporna (IK6i szczelna (IP66) obudowa aluminiowa. Bezproblemowa w montażu na wszystkich płaskich powierzchniach.

 

 

 

 

DODATKOWE FUNKCJE


Posiada takie dodatkowe funkcje jak:

 

Wyjście BNC


Kamera posiada wyjście serwisowe BNC, pozwalajace na ustawianie opcji w menu kamery bezpośrednio, co w wydatny sposób ułatwia pracę instalatora.

 

 

ICR


Kamera posiada wbudowany mechaniczny filtr podczerwieni ICR, znacznie polepszający jakość obrazu przy braku oświetlenia w warunkach nocnych.

 

D-WDR


Dzięki zastosowaniu przetwornika Sony Exmor, mamy dostęp do doskonale działającego trybu szerokiej dynamiki obrazu (D-WDR). Daje nam to obraz wysokiej jakości, o 12 bitowej głębi koloru, wyjątkowej czułości i dynamice 120 dB. Zapewnia żywe kolory, lepsze doświetlenie miejsc o słabej ekspozycji (zacienionych), prawidłowe naświetlenie miejsc o wysokiej ekspozycji (prześwietlonych), dzięki czemu obserwowany kadr jest doskonale widoczny nawet przy dużych kontrastach oświetlenia.

 

 

 

Menu ekranowe i kompresja obrazu


Menu ekranowe kamery, pozwala na dowolną konfigurację jej wszystkich parametrów za pomocą przeglądarki internetowej.

Obsługiwane przeglądarki:


             

Zastosowanie kompresji obrazu w systemach H.264 i MJPEG w połączeniu z technologią Flash, sprawia, że kamera ta jest w pełni wartościowym elementem monitoringu IP. Po zainstalowaniu kontrolek ActiveX uzyskujemy podgląd poprzez przeglądarkę Internet Explorer. Poza tym wyjątkiem, pozostałe przegladarki nie wymagają instalacji żadnych dodatkowych elementów dzięki zastosowaniu technologii HTML5 i Flash.

      

 

 

PoE


Kamera może być zasilana jednym kablem UTP (skrętka komputerowa), prosto z rejestratora (np. IPR 0801 HORNET), lub switcha w standardzie PoE.

 

Kompatybilność


IPD-2030-ISD-2812 bez problemu działa z systemami innych producentów - jest kompatybilna ze standardem ONVIF v2.2 Profil-S

Jest także kompatybilna z:

 

 

Maskowanie


W kamerze IPD-2030-ISD-2812 mamy możliwość zamaskowania 8% obrazu w pięciu różnych strefach. Jest to wyjątkowo przydatne gdy kamera obejmuje swoim kadrem przestrzeń w której musimy wydzielić obszary prywatne.

 

 

Slot karty micro SD


IPD-2030-ISD-2812 posiada wbudowane gniazdo kart micro SD (max.32GB), pozwalające na lokalne nagrywanie materiału w kamerze.


 

 

Oprogramowanie


Do zestawu dołączone jest darmowe oprogramowanie CMS pozwalające na konfigurację i zarządzanie 64 kamerami oraz zapis na dysku lokalnym. Oprogramowanie automatycznie wyszukuje kamery w sieci Ethernet przez co od razu po uruchomieniu można korzystać z urządzeń IP marki FORTEC.

Oprogramowanie umożliwia nam również konfigurację wyświetlania obrazu, konfigurację sieciową kamer, Ustawienia nagrywania z harmonogramu lub detekcji ruchu, przeszukiwanie i odtwarzanie archiwalnych nagrań, tworzenie nowych użytkowników oraz nadawanie im uprawnień dostępu.

 

Protokoły


HTTP, TCP/IP, UDP/IP, RTSP, FTP, DHCP, NTP, PPoE, Unicast, Multicast

 

I wiele innych funkcji...

 

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją.

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Kopułowa kamera IR 2 MPIX

Kopułowa kamera IR 2 MPIX

  • Rozdzielczość: 2 MPix
  • Ogniskowa: 3,3 - 12 mm IR
  • Zasięg IR: 25 m
  • Dodatkowe funkcje: ICR, PoE

Napisz swoją recenzję

inne produkty z tej samej kategorii: