Kopułowa kamera IP 2 MPIX Powiększ do pełnego rozmiaru

IPD-2006-ISD-36

 • Rozdzielczość: 2 MPix
 • Ogniskowa: 3,6mm
 • Zasięg IR: 6 m
 • Dodatkowe funkcje: ICR, PoE

Więcej szczegółów

982,77 zł brutto

IPD-2006-ISD-36

» Dodaj do listy życzeń

Opis


IPD-2006-ISD-36 kopułowa kamera IP 2 MPIX, to wysokie parametry zamknięta w niewielkiej, estetycznej i jednocześnie nowoczesnej obudowie. Z tego też względu znajduje ona zastosowanie w hotelach, mieszkaniach, biurach i innych obiektach, gdzie wysoka jakość monitoringu idzie w parze z wymogami estetycznymi i potrzebą dyskretnej obserwacji.

Połączenie przetwornika Sony Exmor o rozdzielczości 1920x1080 pikseli z obiektywem 3.6 mm i oświetlaczem High Power Super Flux LED 850 nm, daje nam doskonałe narzędzie o szerokim kącie obserwacji.

Co więcej, dzięki zastosowaniu protokołu RTSP, mamy możliwość udostępnienia poprzez internet, obrazu dla wielu użytkowników jednocześnie.

Wydajny procesor ARM926EJ-S zapewnia błyskawiczne działanie całego interfejsu.

     

Rozdzielczość


W kamerze IPD-2006-ISD zastosowano przetwornik Sony Exmor o rozdzielczości 2 Mpix 1080p 1920x1080 pikseli, co daje obraz wyjątkowej jakości nawet, w trudnych warunkach i zapewnia dostęp do rozbudowanych ustawień parametrów obrazu oraz wykorzystuje funkcję D-WDR.

 

Próbkę nagrania z kamery znajdziesz w zakładce Dodatki video.

 

Obiektyw


W kamerze IPD-2006-ISD został zastosowany stałoogniskowy obiektyw 3,6mm, pozwalający na skuteczną obserwację szerokiego kadru. Sprawdzi sięzarówno w pomieszczeniach jak i w ogólnej obserwacji niezbyt rozległych terenów zewnętrznych.

 

/kalkulatory kątów i pola widzenia znajdziesz tutaj/

 

Oświetlacz


Zastosowany oświetlacz podczerwieni IR o maksymalnym efektywnym zasięgu 6 metrów gwarantuje poprawną pracę kamery w warunkach nocnych, nawet przy całkowitym zaciemnieniu kadru. Dzięki zastosowaniu w naszej kamerze przetwornika Sony Exmor zyskujemy podwyższona czułość obrazu, co daje nam w warunkach nocnych,większą ilość szczegółów w obserwowanym kadrze.Obudowa


Niewielka (Ø 100 x 53 mm ), lekka (0,3 kg) o nowoczesnym designie i niezwykle trwała, wandalodporna (IK10i szczelna (IP65) obudowaaluminiowa. Ze względu na wymiary, idealna do dyskretnej obserwacji. Bezproblemowa w montażu na wszystkich płaskich powierzchni


 

DODATKOWE FUNKCJE


Posiada takie dodatkowe funkcje jak:

 

Wyjście BNC


Kamera posiada wyjście serwisowe BNC, pozwalajace na ustawianie opcji w menu kamery bezpośrednio, co w wydatny sposób ułatwia pracę instalatora.

 

 

ICR


Kamera posiada wbudowany mechaniczny filtr podczerwieni ICR, znacznie polepszający parametry kamery.

 

D-WDR


Dzięki zastosowaniu przetwornika Sony Exmor, mamy dostęp do doskonale działającego trybu szerokiej dynamiki obrazu (D-WDR).

Daje nam to obraz wysokiej jakości, o 12 bitowej głębi koloru, wyjątkowej czułości i dynamice 120 dB. Zapewnia żywe kolory, lepsze doświetlenie miejsc o słabej ekspozycji (zacienionych), prawidłowe naświetlenie miejsc o wysokiej ekspozycji (prześwietlonych), dzięki czemu obserwowany kadr jest doskonale widoczny nawet przy dużych kontrastach oświetlenia.


 

Menu ekranowe i kompresja obrazu


Menu ekranowe kamery, pozwalające na dowolną konfigurację jej wszystkich parametrów za pomocą przeglądarki internetowej.

Obsługiwane przeglądarki:

 

 

Zastosowanie kompresji obrazu w systemach H.264 i MJPEG w połączeniu z technologią Flash, sprawia że kamera ta jest w pełni wartościowym elementem monitoringu IP. Po zainstalowaniu kontrolek ActiveX bezproblemowo uzyskujemy podgląd poprzez przeglądarkę Internet Explorer. Inne przeglądarki jak np.: Opera, Firefox, Chrome itp. nie wymagają instalacji żadnych dodatkowych elementów dzięki zastosowaniu technologii HTML5 i Flash.

 

 

PoE


Kamera może być zasilana jednym kablem UTP (skrętka komputerowa), prosto z rejestratora (np. IPR 0801 HORNET), lub switcha wstandardzie PoE.

 

Kompatybilność


IPD-2006-ISD bez problemu działa z systemami innych producentów - jest kompatybilna ze standardem ONVIF v2.2 Profil-S

 

Maskowanie


W kamerze IPD-2006-ISD mamy możliwość zamaskowania 8% obrazu w trzech różnych strefach. Jest to wyjątkowo przydatne gdy kamera obejmuje swoim kadrem przestrzeń w której musimy wydzielić obszary prywatne.

 

Slot karty micro SD


IPD-2006-ISD posiada wbudowane gniazdo kart micro SD (max.32GB), pozwalające na lokalne nagrywanie materiału w kamerze.


 

 

Oprogramowanie


Do zestawu dołączone jest darmowe oprogramowanie CMS pozwalające na konfigurację i zarządzanie 64 kamerami oraz zapis na dysku lokalnym. Oprogramowanie automatycznie wyszukuje kamery w sieci Ethernet przez co od razu po uruchomieniu można korzystać z urządzeń IP marki FORTEC.

Oprogramowanie umożliwia również konfigurację wyświetlania obrazu, konfigurację sieciową kamer, ustawienia nagrywania z harmonogramu lub detekcji ruchu, przeszukiwanie i odtwarzanie archiwalnych nagrań, tworzenie nowych użytkowników oraz nadawanie im uprawnień dostępu.

 

Protokoły


HTTP, TCP/IP, UDP/IP, RTSP, FTP, DHCP, NTP, PPoE, Unicast, Multicast

 

I wiele innych funkcji...

 

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją.

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Kopułowa kamera IP 2 MPIX

Kopułowa kamera IP 2 MPIX

 • Rozdzielczość: 2 MPix
 • Ogniskowa: 3,6mm
 • Zasięg IR: 6 m
 • Dodatkowe funkcje: ICR, PoE

Napisz swoją recenzję

inne produkty z tej samej kategorii: