Kamera IP 2Mpix w obudowie standard Powiększ do pełnego rozmiaru

IPS-2000-IAB

  • Rozdzielczość:2 MPix
  • Standard:ONVIF
  • Dodatkowe funkcje:ICR, PoE

Więcej szczegółów

1 228,77 zł brutto

IPS-2000-IAB

» Dodaj do listy życzeń

Opis


 

IPS-2000-IAB Kopułowa kamera IP 2 MPIX, to wysokie parametry zamknięta w niewielkiej, estetycznej i jednocześnie nowoczesnej obudowie. Z tego też względu znajdują one zastosowanie w hotelach, mieszkaniach, biurach i innych obiektach, gdzie wysoka jakość monitoringu idzie w parze z wymogami estetycznymi i potrzebą dyskretnej obserwacji.

 

Połączenie przetwornika Sony Exmor o rozdzielczości 1920x1080 pikseli z procesorem obrazu Xarina daje nam doskonałe narzędzie, które nie tylko, pozwala zarejestrować o wiele większą ilość szczegółów, niż w innych tego typu urządzeniach, nawet przy całkowitym braku oświetlenia, ale zapewnia również szeroki kąt obse

 

Co więcej, dzięki zastosowaniu protokołu RTSP, mamy możliwość udostępnienia poprzez internet, obrazu dla wielu użytkowników jednocześnie.

 

Wydajny procesor ARM926EJ-S zapewnia błyskawiczne działanie całego interfejsu.

  

Rozdzielczość


 

W kamerze IPS-2000-IAB zastosowano przetwornik Sony Exmor o rozdzielczości 2 Mpix 1080p 1920x1080 pikseli, co w połączeniu z procesorem obrazu Sony Xarina daje obraz wyjątkowej jakości nawet, w trudnych warunkach i zapewnia dostęp do rozbudowanych ustawień parametrów obrazu oraz wykorzystuje funkcję WDR.

 

Próbkę nagrania z kamery znajdziesz w zakładce Dodatki video.

 


DODATKOWE FUNKCJE


 

Posiada takie dodatkowe funkcje jak:

 

ICR


 

Kamera posiada wbudowany mechaniczny filtr podczerwieni ICR, znacznie polepszający parametry kamery.

 

WDR


 

Wysokiej jakości przetwornik potrzebuje równie dobrego procesora. Dzięki zastosowaniu procesora Sony Xarina i przetwornika Sony Exmor, mamy dostęp do doskonale działającego trybu szerokiej dynamiki obrazu (WDR).

 

Daje nam to obraz wysokiej jakości, o 12 bitowej głębi koloru, wyjątkowej czułości i dynamice 120 dB. Zapewnia żywe kolory, lepsze doświetlenie miejsc o słabej ekspozycji (zacienionych), prawidłowe naświetlenie miejsc o wysokiej ekspozycji (prześwietlonych), dzięki czemu obserwowany kadr jest doskonale widoczny nawet przy dużych kontrastach oświetlenia.

 

 

 

 

Menu ekranowe i kompresja obrazu


Menu ekranowe kamery, pozwalające na dowolną konfigurację jej wszystkich parametrów za pomocą przeglądarki internetowej.

Obsługiwane przeglądarki:

 

 

Zastosowanie kompresji obrazu w systemach H.264 i MJPEG w połączeniu z technologią Flash, sprawia że kamera ta jest w pełni wartościowym elementem monitoringu IP. Po zainstalowaniu kontrolek ActiveX bezproblemowo uzyskujemy podgląd poprzez przeglądarkę Internet Explorer. Inne przeglądarki jak np.: Opera, Firefox, Chrome itp. nie wymagają instalacji żadnych dodatkowych elementów dzięki zastosowaniu technologii HTML5 i Flash.

 

 

PoE


Kamera może być zasilana jednym kablem UTP (skrętka komputerowa), prosto z rejestratora (np. IPR 0801 HORNET), lub switcha standardziePoE.

 

Kompatybilność


IPS-2000-IAB bez problemu działa z systemami innych producentów - jest kompatybilna ze standardem ONVIF v2.2 Profil-S

 

 

Maskowanie


W kamerze IPS-2000-IAB mamy możliwość zamaskowania 8% obrazu w trzech różnych strefach. Jest to wyjątkowo przydatne gdy kamera obejmuje swoim kadrem przestrzeń w której musimy wydzielić obszary prywatne.

 

 

Slot karty micro SD


IPD-2006-ISD posiada wbudowane gniazdo kart micro SD (max.32GB), pozwalające na lokalne nagrywanie materiału w kamerze.


 

 

Oprogramowanie


Do zestawu dołączone jest darmowe oprogramowanie CMS pozwalające na konfigurację i zarządzanie 64 kamerami oraz zapis na dysku lokalnym. Oprogramowanie automatycznie wyszukuje kamery w sieci Ethernet przez co od razu po uruchomieniu można korzystać z urządzeń IP marki FORTEC.

 

Oprogramowanie umożliwia również konfigurację wyświetlania obrazu, konfigurację sieciową kamer, ustawienia nagrywania z harmonogramu lub detekcji ruchu, przeszukiwanie i odtwarzanie archiwalnych nagrań, tworzenie nowych użytkowników oraz nadawanie im uprawnień dostępu.

 

Protokoły

 


HTTP, TCP/IP, UDP/IP, RTSP, FTP, DHCP, NTP, PPoE, Unicast, Multicast

 

 

 

I wiele innych...

 

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Kamera IP 2Mpix w obudowie standard

Kamera IP 2Mpix w obudowie standard

  • Rozdzielczość:2 MPix
  • Standard:ONVIF
  • Dodatkowe funkcje:ICR, PoE

Napisz swoją recenzję

inne produkty z tej samej kategorii: