O firmie

Biuro Ochrony VIP – profesjonalna ochrona osób i mienia Kielce

Biuro Ochrony VIP to przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Krzysztof Kozubek. Historia firmy sięga 1996 roku, kiedy to MSWiA udzieliło właścicielowi koncesji na działalność związaną ze świadczeniem usług ochrony osób i mienia. Kilkuletnia przerwa w działalności była spowodowana decyzją o sprzedaniu Biura Ochrony VIP międzynarodowemu koncernowi, w którym właściciel przepracował 10 lat na kierowniczych stanowiskach.

Po powrocie na rynek pozwalamy sobie zaoferować Państwu szeroki wachlarz naszych usług. Nasze atrybuty to efektywne zarządzanie ludźmi, myślenie strategiczne, wieloletnie doświadczenie i nowatorstwo, co gwarantuje Państwu najwyższą jakość usług. Aktywny i nieprzerwany kontakt z rynkiem twórcy Firmy, jego ponad 20-letnia praktyka połączona z szeroką wiedzą teoretyczną i dogłębną znajomością dziedziny potwierdzoną licznymi certyfikatami to dla Klientów gwarancja jakości.

Nie chcemy być kolejną firmą ochroniarską, w której pracowników łączą tylko godziny spędzone w pracy. Nasza filozofia firmy zakłada, że do skutecznej ochrony konieczne jest stworzenie zgranego zespołu, który będzie rozumiał się bez słów podczas akcji. Dlatego, oprócz szkoleń, oferujemy naszym pracownikom możliwość rozwijania swoich pasji w takich dziedzinach jak spadochroniarstwo, boks, myślistwo i strzelectwo. Wierzymy, że ludzie, którzy znają i lubią się prywatnie, mogą na sobie bardziej polegać, co przekłada się na zwiększone bezpieczeństwo naszych Klientów.