IPR 0801 HORNET Powiększ do pełnego rozmiaru

IPR 0801 HORNET

  • Ilość kanałów: 8x1080p
  • Wyjścia video: HDMI,VGA,BNC
  • Nagrywanie: 2x HDD SATA po 4TB
  • Prędkość nagrywania: 30fps na kanał

Więcej szczegółów

1 597,77 zł brutto

IPR 0801 HORNET

» Dodaj do listy życzeń

 

Ogólne informacje


Wraz z rejestratorem sieciowym Fortec IPR 0801 nadchodzi nowa generacja rejestratorów IP zgodnych z protokołem ONVIF2.2  - są wydajne i proste w obsłudze, mają mnóstwo unikalnych funkcjonalności i kosztują naprawdę niewiele. Co może zaoferować IPR 0801?


 rejestrator obsługuje dwa typy pracy 8 kanałów po 2Mpix/30fps.

 

- obsługę dwóch dysków do 4TB każdy - czyli całe tygodnie materiału ze wszystkich kamer w pełnej rozdzielczości.


- aplikację mobilną  - świetnie dopracowany program na wszystkie mobilne systemy operacyjne. Ze swojego tabletu lub smartfona możesz podglądać obraz z kamer, zmieniać parametry rejestratora, aktywować wyjścia przekaźnikowe kamer, nadawać i odbierać dźwięk oraz wiele, wiele więcej.


 

 

- intuicyjne, graficzne menu w języku polskim oraz łatwe przeszukiwanie materiału na osi czasu.


- darmowe oprogramowanie CMS do 120 kamer do zarządzania jednym lub wieloma rejestratorami z poziomu komputera z Windows lub Mac OSX. 

 

Nagrywanie


IPR 0801 nagrywa obraz z 8 kamer 2. megapikselowych na maksymalnie dwa dyski twarde po max. 4TB każdy. Nagrywanie może odbywać się manualnie, według harmonogramu, po detekcji lub sygnale z wejścia alarmowego.

 

Wejścia i wyjścia


IPR 0801 w przedniej części obudowy posiada 1 port USB 2.0 do podłączenia pendrive'a do zgrania materiału. Z tyłu znajdują się: 1 port USB 2.0 do podłączenia myszki, gigabitowy port WAN RJ45, 4 porty LAN RJ45 z zasilaniem PoE, wyjście audio/video HDMI 1080p., złącze VGA oraz BNC, 1 wejście Audio, 1 wejście mikrofonowe, Wyjście audio liniowe i mikrofonowe, wejścia i wyjścia alarmowe i złącze RS 485 do sterowania np. kamer obrotowych. 

 

Odtwarzanie


Nagrany materiał możnaprzeszukać po dacie, ruchu lub alarmie. W odszukaniu interesującego materiału pomaga intuicyjna oś czasu. Prosto z okna odtwarzania można zgrać materiał na zewnętrzny nośnik.

  

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Rejestrator sieciowy 8 kanałowy

Rejestrator sieciowy 8 kanałowy

  • Ilość kanałów: 8x1080p
  • Wyjścia video: HDMI,VGA,BNC
  • Nagrywanie: 2x HDD SATA po 4TB
  • Prędkość nagrywania: 30fps na kanał

Napisz swoją recenzję

inne produkty z tej samej kategorii: