CZB 7055 IUL Powiększ do pełnego rozmiaru

CZB 7055 IUL

  • Rozdzielczość: 700 linii TV
  • Ogniskowa: 2.8 - 12mm IR
  • Zasięg IR: 35m
  • Dodatkowe funkcje: ICR, OSD(sterowanie po kablu koncentrycznym, funkcja UTC), MIRROR, D-WDR, HLC

Więcej szczegółów

810,57 zł brutto

CZB 7055 IUL

» Dodaj do listy życzeń

 

 

Fortec o CZB 7055 IUL


Jeden z najwyższych modeli w segmencie kamer kompaktowych, prekursor kamery CZG-7040IOL. Doskonały obraz w dzień i w nocy zapewnia wysoka seria przetwornika - Sony Exview HAD II, sprawdzone DSP Effio-E 4140 oraz mechaniczny filtr podczerwieni. Kamera oferuje szerokie spektrum zastosowań - estetyczna obudowa kompaktowa, oświetlacze do 35 metrów i regulowany obiektyw pozwolą dopasować ją do każdego obiektu.

 

 

Rozdzielczość


Dzięki zastosowaniu przetwornika 1/3” Sony Exview Had II działającego w parze z procesorem obróbki obrazu DSP Sony Effio-E 4140, w kamerze CZB 7055 IUL osiągnęliśmy realną rozdzielczość obrazu na poziomie imponujących 700 linii dla obserwacji dziennej.

 

Próbkę nagrania z kamery znajdziesz w zakładce Dodatki video. 

 

Obiektyw


W kamerze CZB 7055 IUL postawiliśmy na uniwersalność - obiektyw o zakresie ogniskowych 2,8-12mm, odpowiadający kątom widzenia od 28 do 94 stopni z łatwością wpasuje się w potrzeby większości instalacji.

/kalkulatory kątów i pola widzenia znajdziesz tutaj/

 

W obiektywie zastosowano korekcję IR, zapewniającą wyraźny i ostry obraz przy nocnej obserwacji wspartej oświetlaczem podczerwieni. 

 

Oświetlacz


Zastosowany oświetlacz podczerwieni IR o maksymalnym efektywnym zasięgu 35 metrów gwarantuje poprawną pracę kamery w warunkach nocnych, nawet przy całkowitym zaciemnieniu kadru. 

 

 

Obudowa


Zewnętrzna, kompaktowa, wandaloodporna obudowa o klasie szczelności IP66.Konstrukcja obudowy pozwala na jej instalację zarówno ścienną, jak i sufitową. W uchwycie znajduje się ukryty przepust kablowy, a dolna część obuodwy skrywa dwa pokrętła służące regulacji obiektywu - jego ogniskowej i ostrości.

Sterowanie menu OSD zlokalizowane jest w joysticku na kablu. 

 


 

Dodatkowe funkcje


 

 

ICR


Mechaniczny filtr podczerwieni, fizyczny filtr opuszczający się na obiektyw przy obserwacji dziennej, odcinając dopływ światła podczerwonego do przetwornika (odczuwalnie polepsza odwzorowanie barw w dzień).

 

Po przejściu w tryb nocny filtr automatycznie się podnosi, zwiększając ilość światła podczerwonego docierającego do przetwornika, w konsekwencji znacząco rozjaśniając obserwowane pole.

Kamery bez ICR mają na stałe założony filtr podczerwieni, co osłabia jakość ich obserwacji nocnej.  

OSD


Menu ekranowe kamery, pozwalające na dowolną konfigurację jej podstawowych parametrów za pomocą przycisków zabudowanych w joysticku na kablu.

 


 

 

 

2DNR

 


 

funkcja cyfrowej redukcji szumów, odpowiada za programowe wygładzanie szumów (ziarna), na obrazie.  

 

 

 

 

 

D-WDR (zwany też ATR)


Cyfrowy tryb szerokiej dynamiki, realizowana programowo funkcja umożliwiająca skuteczną obserwację w warunkach dużych kontrastów (np. postać na tle mocno doświetlonego okna). Pozwala zachować prawidłowy poziom oświetlenia zarówno postaci, jak i obrazu w tle. 

Charakteryzuje się mniejszą skutecznością niż realizowany sprzętowo pełny WDR.


 


 

 

  

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Kamera kompaktowa zewnętrzna

Kamera kompaktowa zewnętrzna

  • Rozdzielczość: 700 linii TV
  • Ogniskowa: 2.8 - 12mm IR
  • Zasięg IR: 35m
  • Dodatkowe funkcje: ICR, OSD(sterowanie po kablu koncentrycznym, funkcja UTC), MIRROR, D-WDR, HLC

Napisz swoją recenzję

inne produkty z tej samej kategorii: